SZANOWNI MIESZKAŃCY MIASTA I GMINY WOLSZTYN !

1 czerwca 2014 roku nasz samorząd uruchomił Program „Wolsztyńska Karta Dużej Rodziny”, adresowany do wielodzietnych rodzin, bez względu na jej dochód i zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Wolsztyn. Za członków rodziny wielodzietnej uznaje się rodzica (zarówno matkę, jak i ojca), jego małżonka oraz pozostające na ich utrzymaniu co najmniej troje dzieci w określonym wieku. Pod pojęciem rodzica należy rozumieć także rodzica zastępczego, osobę prowadzącą rodzinny dom dziecka oraz dyrektora domu dziecka.

2014-06-27, Wolsztyńska Karta Dużej Rodziny doceniona przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego

W Pałacu Prezydenckim Anna i Bronisław Komorowscy spotkali się w piątek 27 czerwca 2014 r. z przedstawicielami samorządów, które wprowadziły Kartę Dużej Rodziny oraz instytucji partnerskich Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny. W spotkaniu uczestniczył Zastępca Szefa KPRP Sławomir Rybicki oraz Sekretarz Stanu Irena Wóycicka. Podziękowanie za wdrożenie Wolsztyńkiej Karty Dużej Rodziny odebrał Burmistrz Wolsztyna Andrzej Rogozinski oraz Sekretarz Gminy Hanna Sitkowska.


2014-06-17, Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych. Już od 16 czerwca br. każda rodzina z co najmniej trójką dzieci na utrzymaniu będzie mogła w swojej gminie złożyć wniosek o wydanie karty. Pierwsze z nich będą wydawane już w lipcu. Karta Dużej Rodziny realnie pomoże rodzinom wielodzietnym w codziennym życiu: dostępie do kultury, aktywnego wypoczynku, ale także obniży ich wydatki na życie. Szacujemy, że ze zniżek będzie mogło skorzystać nawet 3,4 mln osób, w tym ponad 2 mln dzieci - mówi Władysław Kosiniak-Kamysz, minister pracy i polityki społecznej.


2014-06-10, Trojaczki z Wolsztyna otrzymały Wolsztyńską Kartę Dużej Rodziny

9 czerwca 2014 r. Burmistrz Wolsztyna odwiedził i osobiście wręczył Wolsztyńską Kartę Dużej Rodziny trojaczkom, które urodziły się 6 grudnia 2013 r. – Biance, Ilianie i Fabianowi Matysiakom z Adamowa. W pierwszym tygodniu uruchomienia programu Urząd Miejski w Wolsztynie wydał już ponad 250 kart, z których będzie mogło korzystać 50 rodzin. Zachęcamy wszystkie wielodzietne rodziny do składania wniosków o wydanie Wolsztyńskiej Karty Dużej Rodziny w Urzędzie Miejskim w Wolsztynie. Warto zaznaczyć, że Wolsztyńską Kartę Dużej Rodziny wspiera już ponad 25 partnerów, dzięki którym można skorzystać z ponad 50 różnych ofert.


2014-05-30, Pierwsze karty wydajemy już w poniedziałek 2 czerwca

Uprzejmie Państwa informujemy, iż po weryfikacji i wprowadzeniu danych do systemu pierwsze Wolsztyńskie Karty Dużej Rodziny wydajemy w poniedziałek 2 czerwca 2014 r. w pok. nr 29 w Urzędzie Miejskim w Wolsztynie - zapraszamy.


2014-05-28, Uruchomienie strony internetowej

W dniu dzisiejszym uruchomiona została strona Wolsztyńska Karta Dużej Rodziny. Zapraszamy do zapozniania się z zamieszczonymi informacjami m.in. regulaminem przyznawania kart.


2014-05-28, Mamy już ponad 20 partnerów Wolsztyńskiej Karty Dużej Rodziny

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że mamy już ponad 20 partnerów Wolsztyńskiej Karty Dużej Rodziny. Tym samym w naszej bazie mieści się ponad 50 zniżek oferowanych przez naszych partnerów.


2014-05-21, Informacja dla nowych partnerów

Od Państwa jako Partnerów Programu oczekiwalibyśmy propozycji ulg i zwolnień przy zakupie towarów i usług w Państwa firmach, adresowanych oczywiście do rodzin wielodzietnych posiadających  „Wolsztyńską Kartę Dużej Rodziny”. Karty wykonane na wzór karty bankomatowej wydawane będą w Urzędzie Miejskim w Wolsztynie. Na każdej z nich znajdą się dane osobowe jej posiadacza. Siedziba każdego podmiotu uczestniczącego w programie będzie oznakowana specjalną naklejką.                         

1 « [1] » 1
 


10% rabatu
Partner
6% rabatu na cały asortyment nie objęty promocją
Partner
15% zniżki przy zapisie dwójki dzieci na kurs grupowy
Partner
10% zniżki przy zapisie jednego dziecka na kurs grupowy
Partner
10% zniżki
Partner
10% zniżki
Partner

www.kartarodziny.wolsztyn.pl 2014 - 2024. Urząd Miejski w Wolsztynie, Rynek 1, 64-200 Wolsztyn
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia"


stat4u     Osób online: 1