Partner: Optyka - Optometria S.C. A&J Pawliczak
ul.Żeromskiego 30
Wolsztyn, 64-200

jerzy.pawliczak@post.pl
tel. 68 347 13 08
Wolsztyńska Karta Dużej Rodziny

Firma nasza jest firmą rodzinną. Pierwszą osobą, która zajęła się Optyką w naszej rodzinie był Józef Pawliczak. Zakład zegarmistrzowsko - optyczny prowadził od 1945r. przy ul. Roberta Kocha w Wolsztynie. Ukończywszy studia wyższe na Politechnice Poznańskiej na naukę zawodu Optyka przyszedł syn Józefa - Andrzej Pawliczak.

Po wyuczeniu się nasz aktualny szef otworzył swoją firmę w Zbąszyniu na Pl. Wolności (1983). W 1997 roku ukończył z wyróżnieniem pierwsze w Polsce studia podyplomowe z zakresu Optometrii na Wydziale Lekarskim II Akademii Medycznej w Poznaniu. Został również wykładowcą optyki okularowej w Katedrze Optometrii i Biologii Układu Wzrokowego AM w Poznaniu. W 1993r. firmę naszą przenieśliśmy do Wolsztyna na ul. Stefana Żeromskiego 30 gdzie poza Optyką zajęliśmy się również badaniami optometrycznymi.

W 2000 roku firma nasza przekształciła się w spółkę cywilną o nazwie Optyka - Optometria A.&J. Pawliczak s.c.

Udziałowcami spółki działającej do chwili obecnej jest Aleksandra Pawliczak (synowa) i syn Jerzy Pawliczak, który w 2004 ukończył studia magisterskie na wydziale Fizyki UAM o specjalności Optometria.

W tym samym roku kadrę w firmie zasiliła absolwentka tych samych studiów Aleksandra Pawliczak żona Jerzego. Ona również zajęła się badaniami optometrycznymi.

Cały czas rozwijamy nasze wiedzę i umiejętności. Bierzemy udział w szkoleniach z zakresu optometrii, terapii widzenia i optometrii klinicznej. Jerzy Pawliczak w 2011 roku ukończył studia magisterskie (Master of Science) z zakresu Optometrii Klinicznej; na amerykańskiej uczelni - Salus Univerity (Pennsylvania College of Optometry) Dyplom ten jest uznawany nie tylko w większości państw Uni Europejskiej ale także w USA. Warto również nadmienić że jest to najstarsza uczelnie kształcąca optometrystów na świecie.

Robimy to po to, aby zapewnić Państwu najwyższy poziom usług. Jest to JEDYNY zakład Optyczny w Polsce, w którym pracuje trzech optometrystów.


Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 17:00
sobota od 10:00 do 14:00


Oferta: -10% zniżki na badania optometyczne
Wolsztyńska Karta Dużej Rodziny

Przy okazaniu Wolsztyńskiej Karty Dużej Rodziny mogą Państwo liczyć na 10% zniżki na badania optometyczne.

 
Oferta: -10% zniżki na soczewki kontaktowe i akcesoria
Wolsztyńska Karta Dużej Rodziny

Przy okazaniu Wolsztyńskiej Karty Dużej Rodziny mogą Państwo liczyć na 10% zniżki na soczewki kontaktowe i akcesoria.

 
Oferta: -5% zniżki na okulary korekcyjne
Wolsztyńska Karta Dużej Rodziny

Przy okazaniu Wolsztyńskiej Karty Dużej Rodziny mogą Państwo liczyć na 5% zniżki na okulary korekcyjne. 

 10% rabatu
Partner
6% rabatu na cały asortyment nie objęty promocją
Partner
15% zniżki przy zapisie dwójki dzieci na kurs grupowy
Partner
10% zniżki przy zapisie jednego dziecka na kurs grupowy
Partner
10% zniżki
Partner
10% zniżki
Partner

www.kartarodziny.wolsztyn.pl 2014 - 2024. Urząd Miejski w Wolsztynie, Rynek 1, 64-200 Wolsztyn
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia"


stat4u     Osób online: 1