Partner: Fala Park Sp. z o.o.
ul.Poznańska 1
Wolsztyn, 64-200
http://www.falapark.pl
recepcja@falapark.pl
tel. 68 346 21 40
Wolsztyńska Karta Dużej Rodziny

 
Kraina Zabawy

Małpi Gaj, w którym najmłodsi klubowicze Fala Parku mogą poszaleć wśród specjalnie przygotowanych, pomysłowych instalacji i pod czujnym okiem naszego pracownika. Wyposażenie Krainy Zabawy spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa i jest pod stałą opieką serwisową wyspecjalizowanego dostawcy. Zapraszamy wszystkich rodziców do pozostawienia swoich pociech pod naszą opieką na czas korzystania z wszelkich innych atrakcji w Fala Park. Gwarantujemy, że czas który Wy spędzicie na aerobiku, kręglach czy pobycie w saunie, Waszym dzieciom upłynie równie miło, przyjemnie i bezpiecznie. 
 
Ścianka Wspinaczkowa

Zapraszamy na jedną z najciekawszych i najpiękniejszych ścian wspinaczkowych w regionie. Na naszej bezpiecznej ścianie możesz wspinać się, pod okiem doświadczonych operatorów i z użyciem profesjonalnego, sprawdzonego sprzętu. Poznasz jak olbrzymią satysfakcję daje pokonanie własnych słabości i dosłowne "wspięcie się na szczyt". Doświadczeni wspinacze znajdą pełne wyzwań, regularnie zmieniane trasy. Trasy dla początkujących i dzieci umożliwiają zabawę dla całej rodziny. Z wygodnego, długiego balkonu każdy może podziwiać wyczyny swoich przyjaciół i znajomych.
 
Mini Golf

Zapraszamy wszystkich na 9-dołkowe pole do mini-golfa. Pole usytuowane jest bezpośrednio przy wolsztyńskiej promenadzie i w sąsiedztwie naszego ogródka kawiarnianego, co czyni je obowiązkowym punktem Waszych rodzinnych spacerów. Mini-golf to oryginalny pomysł na spotkanie z przyjaciółmi lub randkę - gwarantujemy dużo zabawy i szczyptę rywalizacji. Kije, piłeczki golfowe oraz karty wyników udostępniać będzie recepcja Fala Parku. 

Poniedziałek-czwartek 8:00-22:00

Piątek 8:00-23:00

Sobota 9:00-24:00

Niedziela 9:00-22:00


Oferta: Promocja - Kraina Zabaw
Wolsztyńska Karta Dużej Rodziny

Rodzinom posiadającym Wolsztyńską Kartę Dużej Rodziny przysługuje zwolnienie z opłaty za bilet wstępu do Krainy Zabaw. Warunkiem  jest uiszczenie opłaty za dwoje dzieci, każde kolejne dziecko bilet otrzymuje gratisowo.

 
Oferta: Promocja - Mini Golf
Wolsztyńska Karta Dużej Rodziny

Rodzinom posiadającym Wolsztyńską Kartę Dużej Rodziny przysługuje zwolnienie z opłaty za bilet wstępu na pole do Mini Golfa. Warunkiem  jest uiszczenie opłaty za dwoje dzieci, każde kolejne dziecko bilet otrzymuje gratisowo.

 
Oferta: Promocja - Ściana Wspinaczkowa
Wolsztyńska Karta Dużej Rodziny

Rodzinom posiadającym Wolsztyńską Kartę Dużej Rodziny przysługuje zwolnienie z opłaty za bilet wstępu na Ścianę Wspinaczkową. Warunkiem  jest uiszczenie opłaty za dwoje dzieci, każde kolejne dziecko bilet otrzymuje gratisowo.

 6% rabatu na cały asortyment nie objęty promocją
Partner
15% zniżki przy zapisie dwójki dzieci na kurs grupowy
Partner
10% zniżki przy zapisie jednego dziecka na kurs grupowy
Partner
10% zniżki
Partner
10% zniżki
Partner
10% zniżki
Partner

www.kartarodziny.wolsztyn.pl 2014 - 2023. Urząd Miejski w Wolsztynie, Rynek 1, 64-200 Wolsztyn
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia"


stat4u     Osób online: 1