Partner: Elita Wolsztyn - Ośrodek Szkolenia Kierowców
ul.Nowe Tłoki 44
Nowe Tłoki, 64-200
http://www.elitawolsztyn.pl
elita2wolsztyn@wp.pl
tel. 666 940 457
Wolsztyńska Karta Dużej Rodziny

"Rzeczy niemożliwe załatwiamy od reki! Na cuda - trzeba poczekać”.
      
   
Chcesz zrobić prawo jazdy? Podszkolić się? Witamy na stronie ośrodka szkolenia kierowców Elita Zapraszamy Państwa na profesjonalny kurs prawa jazdy. Ośrodek szkolenia Elita oferuje najlepszą naukę jazdy w mieście. Posiadamy KIA RIO, takie same jak na egzaminie. Nasze doświadczenie i indywidualne podejście do szkolenia są GWARANCJĄ SUKCESU! Ośrodek Szkolenia Kierowców ELITA postawił sobie jako najważniejsze założenie tak uczyć, aby osoby, które nam zaufały, zakończyły szkolenie z umiejętnościami gwarantującymi bezproblemowe zdanie egzaminu, a doświadczenie, którego nabyły dawało pewność bezpiecznego i prawidłowego, samodzielnego prowadzenia pojazdów. Dowodem zadowolenia ze świadczonych przez nas usług są kolejni klienci, którzy przychodzą z polecenia poprzednich. Jest to najlepsza reklama, jaką staramy się stale utrzymywać. Robimy wszystko, aby szkolenie w naszym ośrodku było jak najbardziej skuteczne, jednocześnie przyjemne i jak najmniej stresujące. Staramy się, aby dla każdego jazda stała się przyjemnością, a uzyskanie prawa jazdy miłą przygodą, a nie tylko koniecznością.


Oferta: Super oferta dla przyszłych kierowców - 10% zniżki
Wolsztyńska Karta Dużej Rodziny

Przy okazaniu Wolsztyńskiej Karty Dużej Rodziny przygotowaliśmy dla Państwa super ofertę, aż 10% zniżki na kurs prawa jazdy kategorii "B".

 6% rabatu na cały asortyment nie objęty promocją
Partner
15% zniżki przy zapisie dwójki dzieci na kurs grupowy
Partner
10% zniżki przy zapisie jednego dziecka na kurs grupowy
Partner
10% zniżki
Partner
10% zniżki
Partner
10% zniżki
Partner

www.kartarodziny.wolsztyn.pl 2014 - 2023. Urząd Miejski w Wolsztynie, Rynek 1, 64-200 Wolsztyn
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia"


stat4u     Osób online: 1