Partner: Centrum Szkoleniowe EDUCUS
ul.Rynek 14
Wolsztyn, 64-200
http://www.educus.pl
educus@educus.pl
tel. 601 298 745
Wolsztyńska Karta Dużej Rodziny

Centrum Szkoleniowe EDUCUS w Wolsztynie – jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego – prowadzi działalność szkoleniową umożliwiającą poszerzanie umiejętności oraz nabywanie nowych kwalifikacji. Usługi placówki adresowane są do uczniów szkół średnich, osób wkraczających na rynek pracy lub dążących do przekwalifikowania na tym rynku, przedsiębiorców, menadżerów i pracowników małych i średnich firm, przedstawicieli jednostek administracyjnych, samorządów gmin i powiatów. Zintegrowanie naszej działalności z niepubliczną placówką Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Wolsztynie (działającego na podstawie wpisu do rejestru niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli Kuratorium Oświaty w Poznaniu nr 002/2008), pozwala nam również zaproponować szeroki pakiet szkoleń i kursów, ukierunkowanych na kadrę edukacyjną i administracyjną jednostek oświatowych.

Centrum Szkoleniowe EDUCUS działa na podstawie wpisu do ewidencji niepublicznych placówek kształcenia ustawicznego nr OK.4321-5/08 prowadzonej przez Starostwo Powiatowe w Wolsztynie.

Specjalizacja Centrum Szkoleniowego dotyczy tematyki:

  • rozwoju umiejętności sprzedażowych i negocjacji;
  • kompetencji z zakresu miękkiego HR i kierowania zespołem;
  • zarządzania sprzedażą i obsługi klienta;
  • autoprezentacji;
  • mechanizmów radzenia sobie ze stresem;
  • profesjonalnej obsługi sekretariatu;

W ofercie Centrum znajdują się również:

  • szkolenia BHP – instruktaże ogólne i stanowiskowe, szkolenia okresowe;
  • pakiety usług BHP dla firm – ocena ryzyka zawodowego, dokumentacja BHP;
  • kursy pomocy przedmedycznej;
  • szkolenia dla wychowawców placówek wypoczynku dzieci i młodzieży.

Dzięki zdobytym do tej pory doświadczeniom oraz współpracy z profesjonalną kadrą trenerską, Klienci cenią nas za wysoki poziom oferowanych usług, wychodzenie naprzeciw potrzebom i wymaganiom współczesnego rynku. Nasza elastyczność powoduje, iż sprawdzamy się zarówno przy realizacji zamkniętych projektów zewnętrznych, jak również przy szkoleniach otwartych cyklicznie prowadzonych przez Centrum Szkoleniowe. Służymy pomocą by wspólnie rozwijać Państwa kariery i firmy.


Oferta: -10% na wszelkie formy kształcenia dorosłych i młodzieży
Wolsztyńska Karta Dużej Rodziny

Po okazaniu Wolsztyńkiej Karty Dużej Rodziny mogą Państwo liczyć na rabat w wysokości 10% na wszelkie formy kształcenia dorosłych i młodzieży znajdujące się w stałej ofercie szkoleniowej Centrum Szkoleniowego EDUCUS

 6% rabatu na cały asortyment nie objęty promocją
Partner
15% zniżki przy zapisie dwójki dzieci na kurs grupowy
Partner
10% zniżki przy zapisie jednego dziecka na kurs grupowy
Partner
10% zniżki
Partner
10% zniżki
Partner
10% zniżki
Partner

www.kartarodziny.wolsztyn.pl 2014 - 2023. Urząd Miejski w Wolsztynie, Rynek 1, 64-200 Wolsztyn
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia"


stat4u     Osób online: 1