Partner: BIO ZAKĄTEK Zdrowa Żywność
ul.Krzywa 7
Wolsztyn, 64-200
http://www.biozakatek.pl
info@biozakatek.pl
tel.
Wolsztyńska Karta Dużej Rodziny

Sklepy Bio Zakątek Zdrowa żywność dedykowane są wszystkim, dla których zdrowie jest najwyższą wartością. Dbałość o zdrowie należy zacząć od prawidłowego odżywiania. W dzisiejszych czasach jest to bardzo trudne, ponieważ większość produktów dostępnych w sklepach jest naszpikowana szkodliwymi dodatkami takimi jak konserwanty, stabilizatory, sztuczne barwniki itp. Trudno jest dbać o swoje zdrowie i zdrowie naszych najbliższych, a zwłaszcza dzieci jeśli jedzenie które spożywamy nie dostarcza nam właściwych wartości i pozytywnej energii do prawidłowego funkcjonowania, a wręcz odwrotnie. Nieodpowiednia dieta i odżywianie produktami sztucznie przetworzonymi przyczynia się do powstawania wielu chorób i dolegliwości jak również alergii.


Naszym celem jest stworzenie sklepów ze zdrową żywnością, w których znajdą swoje miejsce zarówno osoby dbające o zdrowie, smakosze regionalnych potraw jak i wszyscy będący na diecie bezglutenowej, wegetariańskiej, wegańskiej.


W doborze asortymentu postawiliśmy na dostawców lokalnych, będących producentami świetnej żywności ekologicznej i tradycyjnej. Wielu z nich w swej długoletniej praktyce zyskało uznanie zdobywając nagrody smaku, za promowanie i dystrybucję produktów unikatowych. W miarę możliwości staramy się wspierać rodzimych dostawców niż sprowadzać produkty z zagranicy, dotyczy to zwłaszcza nabiału i wędlin. Termin przydatności tychże produktów jest dość krótki niejednokrotnie tygodniowy co daje nam większą pewność, że nie stosowano w ich produkcji komponentów konserwujących.


Dokładamy wszelkich starań, aby w prowadzonych przez nas sklepach ze zdrową żywnością znajdowali Państwo zawsze świeże, najlepsze jakościowo i smaczne produkty, które będą służyć naszemu zdrowiu i zapewnią sytość na każdy dzień.


Sklep Bio Zakątek Zdrowa Żywność posiada w swojej ofercie między innymi produkty ekologiczne, z certyfikatem BIO, pochodzące z upraw ekologicznych i tradycyjnych bez sztucznych barwników i konserwantów. Ponadto oferujemy produkty wytwarzane według starych i sprawdzonych receptur. Wiele z nich uznano za produkt Dziedzictwa Kulinarnego lub nadano im specjalne znane na całym świecie oznaczenia - "Trzy Znaki Smaku":  Chronione Pochodzenie Geograficzne, Chroniona Nazwa Pochodzenia  lub Gwarantowana Tradycyjna Specjalność.  


Zapraszamy do prowadzonego przez nas sklepu stacjonarnego w Wolsztynie, przy ulicy Krzywej 7 oraz na stronę www.biozakątek.pl
Życzymy miłych chwil spędzonych w naszych sklepach oraz udanych zakupów – Obsługa sklepów ze Zdrową Żywnością Bio Zakątek ;)


Poniedziałek - Piątek 9:00-18:00

Sobota 9:00-13:00


Oferta: 5% rabatu na cały asortyment
Wolsztyńska Karta Dużej Rodziny

Przy okazaniu Wolsztyńskiej Karty Dużej Rodziny mogą Państwo liczyć na rabat w wysokości 5% rabatu na cały asortyment nieobjęty promocją.

 6% rabatu na cały asortyment nie objęty promocją
Partner
15% zniżki przy zapisie dwójki dzieci na kurs grupowy
Partner
10% zniżki przy zapisie jednego dziecka na kurs grupowy
Partner
10% zniżki
Partner
10% zniżki
Partner
10% zniżki
Partner

www.kartarodziny.wolsztyn.pl 2014 - 2023. Urząd Miejski w Wolsztynie, Rynek 1, 64-200 Wolsztyn
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia"


stat4u     Osób online: 1