Partner: Angielski dla dzieci i młodzieży, Helen Doron
ul.Wschowska 16
Wolsztyn, 64-200
http://www.helendoron.pl
wolsztyn@helendoron.pl
tel. 723 421 156
Wolsztyńska Karta Dużej Rodziny

Metoda wczesnego nauczania języka angielskiego została stworzona przez Helen Doron w 1985r. Helen Doron, brytyjska lingwistka, zainspirowała się osiągnięciami japońskiego skrzypka Shinichi Suzuki. W latach 30. XX w. wymyślił on podstawy metody nauczania naturalnego.

„Metoda naturalna” nauki gry na instrumencie – w przypadku dr Suzuki – czy nauki języka angielskiego – Helen Doron – polega na naśladowaniu naturalnego procesu, kiedy to dziecko uczy się mówić w swoim ojczystym języku. Niemowlę nieustannie słyszy mowę ojczystą. Najpierw powtarza nowe dźwięki, sylaby, potem wyrazy, wreszcie samo tworzy zdania. Dziecko, słysząc entuzjazm rodziców oraz zachwyt najbliższego otoczenia, jest dopingowane do dalszego wysiłku.

Dzięki metodzie Helen Doron dzieci są „zanurzone” w języku angielskim, powtarzają niejako proces nauki języka ojczystego. Na zajęciach nauczyciele mówią tylko po angielsku, uczniowie w domach słuchają płyt CD z nagranym materiałem, który jest przerabiany na lekcjach. Dzieci mają też możliwość skorzystać z gier online. W ten sposób dziecko uzyskuje anglojęzyczne środowisko.

Dziś Helen Doron Early English to międzynarodowa sieć szkół języka angielskiego obecna w ponad 30 krajach na 4 kontynentach. Programy nauczania tworzy zespół lingwistów, pedagogów, psychologów oraz metodyków nauczania. Kursy są zawsze aktualne i interesujące dla dzieci, bo zmieniają się zgodnie z rozwojem współczesnego świata. Ponad pół miliona absolwentów na całym świecie ukończyło szkoły Helen Doron.

Helen Doron zauważa:
„Badania pokazują, że większość dzieci na świecie jest wielojęzyczna. Dziecko na Filipinach mówi językiem matki, językiem ojca, urzędowym językiem jest tam angielski a w szkole uczy się kolejnych języków obcych. To tylko my w Europie żyjemy na wyspie, gdzie dzieci w Polsce mówią tylko po polsku, we Francji tylko po francusku, a w Niemczech tylko po niemiecku. Na szczęście i to się zmienia. Jesteśmy globalną wioską, a nasz mózg jest stworzony do nauki języków – nikt nas nie pytał, czy chcemy mówić językiem matki, a jednak nauczyliśmy się go bez wysiłku – i jesteśmy w tym świetni.”


poniedziałek - czwartek 15:00 - 19:00
piątek 9:00 - 15:00


Oferta: Zniżki 10%-25%
Wolsztyńska Karta Dużej Rodziny

Zniżka na naukę języka angielskiego:

1 dziecko - 5 % zniżki
2 dziecko - 10 % zniżki
3 dziecko - 15 % zniżki
4 dziecko - 20 % zniżki
5 dziecko - 25 % zniżki

 6% rabatu na cały asortyment nie objęty promocją
Partner
15% zniżki przy zapisie dwójki dzieci na kurs grupowy
Partner
10% zniżki przy zapisie jednego dziecka na kurs grupowy
Partner
10% zniżki
Partner
10% zniżki
Partner
10% zniżki
Partner

www.kartarodziny.wolsztyn.pl 2014 - 2023. Urząd Miejski w Wolsztynie, Rynek 1, 64-200 Wolsztyn
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia"


stat4u     Osób online: 2